Jak przygotować pulsatory do wysyłki?

To nic trudnego. Wielu osobom wysyłka kojarzy się z problemem. Jest to łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy poświęcić trochę czasu. Oto krótki poradnik jak krok po kroku wysłać pulsator do naprawy.

 1. Owiń pulsatory papierem lub innym tworzywem tak, aby się o siebie nie obijały.

 2. Włóż pulsatory do pudełka, tak aby były ścisło. Rozmiar pudełka powinien być rozmiaru mniej więcej pudełka na buty. Może być większe.

 3. Włóż do środka kartkę z zapisanymi danymi na które odeślemy pulsator. Ułatwi nam to pracę.

 4. Zaklej pudełko taśmą lub ostreczuj. Możesz też włożyć je w worek i wtedy obkleić taśmą.

 5. Jeśli wysyłasz pocztą, idź na pocztę i zaadresuj przesyłkę danymi do wysyłki czyli: Filip wiśniewski, Kościuszki 104B, Węgrów 07-100. Jeśli wysyłasz kurierem, zaadresuj przesyłkę bezpośrednio na pudełku i zamów kuriera. (Większe koszty)

     Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego wybór wysyłki pozostawiamy tobie. Pulsatory możesz wysłać Pocztą Polską, kurierem czy paczkomatem. Nie zapomnij umieścić w przesyłce kartki z danymi na które mamy odesłać naprawiony pulsator. Umieść na niej: imię i nazwisko, adres zamieszkania, miejscowość, kod pocztowy, a także numer telefonu. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie pulsatorów podczas wysyłki zabezpiecz je, owijając je w papier lub inne tworzywo. Najczęściej wybieraną formą wysyłki przez naszych klientów jest Poczta Polska.

Jak odsyłamy pulsatory?

Jeśli nasz klient ma jakąś specjalną prośbę jesteśmy gotowi ją spełnić. Najczęściej odsyłamy pulsatory Pocztą Polską. Wysyłka za pobraniem. Najłatwiej wtedy, domagać się swoich praw w przypadku uszkodzenia towaru lub innych rzadko występujących problemów.  Jest to również forma najwygodniejsza i najtańsza. Masz inne propozycje? Śmiało! Przedstaw je nam! Jeśli podasz nr telefonu wyślemy Ci numer przesyłki dzięki, któremu sprawdzisz gdzie są twoje pulsatory.

Jak realizowana jest płatność?

Nasze przesyłki wysyłamy za pobraniem to znaczy, że płatność za naprawione pulsatory jest w momencie odebrania paczki. Możliwe jest również wybranie opcji z możliwością najpierw rozpakowania i obejrzenia pulsatorów przy listonoszu przed wykonaniem zapłaty. W tym aspekcie również jesteśmy ugodowi, jeśli masz jakiś inny pomysł, rozważymy go. Daj nam znać!

Ile to kosztuje?

Koszt naprawy jednego pulsatora pneumatycznego to 60zł + koszt wysyłki. (netto)

Koszt naprawy jednego pulsatora hydraulicznego to 90zł + koszt wysyłki. (netto)

Przy naprawie większej ilości pulsatorów, często idziemy naszym klientom na rękę, cena jest niższa.

Ile trwa naprawa pulsatora?

W przypadku dowozu osobistego czas naprawy jednego pulsatora to: od 5 minut do dwóch godzin, w przypadku wysyłki: kiedy pulsatory przyjdą do nas do godziny 12:00 (zależnie od ilości) są naprawiane i odsyłane jeszcze tego samego dnia (należy dodać czas przesyłki).

Gwarancja.

Na każdy naprawiony przez nas pulsator mają Państwo pół roku gwarancji. Jeśli w tym czasie pulsator się zepsuje, ponowna naprawa nic Państwa nie kosztuje. Pod klapką pulsatora umieszczamy etykietę z datą naprawy, numerem pulsatora oraz podpisem. Na podstawie tej etykiety zostanie udzielona gwarancja. Szczegółowe informacje patrz w regulamin.

Jak wygląda proces naprawy Twojego pulsatora?

 1. Wstępne oględziny. Sprawdzamy czy korpus pulsatora nigdzie nie jest pęknięty. Jeśli jest, postaramy się skleić pulsator, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty.

 2. Wstępna diagnoza. Podłączamy pulsator do specjalistycznego urządzenia pomiarowego sprawdzamy parametry takie jak szczelność, tempo, lifting, parametry A,B,C,D czy inne.

 3. Dokładna diagnoza. Rozbieramy pulsator na części. Oglądamy każdą z nich i oceniamy ich stan.

 4. Mycie pulsatora. Dokładnie myjemy pulsatory.

 5. Wymiana części. Wymieniamy zepsute części i składamy pulsator.

 6. Końcowa diagnoza. Sprawdzamy czy problem został naprawiony. Podłączamy pulsator do urządzenia pomiarowego. Określamy stan pulsatora. Jeśli wszystko działa przechodzimy do następnego punktu, jeśli nie, powtarzamy poprzednie.

 7. Kosmetyka wizualna. Wprowadzamy zmiany kosmetyczne.

 8. Gwarancja. Wystawiamy gwarancję.